Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buluşma

2 posters
YazarMesaj
Ricardinho Volturi
Vampir Kralı
 Vampir Kralı
Ricardinho Volturi

Gerçek İsim : B. Kaan
Banka Hesabın : 66

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Buluşma Left_bar_bleue100/100Buluşma Empty_bar_bleue  (100/100)
Özel Güç:
Silahı: Başlangıç Kiti

Buluşma Empty
MesajKonu: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 12:10 am

Ricardinho buraya gelmişti.Yere oturdu bu gün yaptıklarını düşündü.Öldürdüğü kişiyi daha önce onunona yaptıklarını.Acaba esir alıp acı çektirseydi dahamı iyi olurdu?Hayır böylesi daha güzeldi.Ardından arkasına uzandı gökyüzüne bakıyordu.Ne kadrda çok yıldız vardı.İnsan kralının öldürldüğü mhtemelen her yere yayılmıştı.Gökyüzü bu gün çok hoş görünüyordu.Asası hemen yanında bir eli asasının üstünde bekliyordu.Ardından bir koku aldı.Bu tek bir kişinin kokusu olabilrdi.Kendini onun yanında savunmasız bıraktığı kişinin hayatının anlamının.
Aurelia
Yönetim Üyesi
 Yönetim Üyesi
Aurelia

Gerçek İsim : Ebru
Banka Hesabın : 42

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 12:21 am

Ricardinho'smun kokusunu alıyordum. Bu kokuyu her yerde tanıyabilirdim. Zaten biz vampirler tanıdığı kişilerin kokusunu hiç unutmazlardı. Onun yanına varabilmek için hızımı arttırdım. Ve yanına geldiğimde masum yüzü, etkileyici kehribar rengindeki gözleri ... Bir anda herşeyden soyutlanmış gibi oldum. Saatlerce onu izleyebilirdim. Bende gidip sevgilimin yanına oturdum. Gözlerinden gözlerimi alıkoyamıyordum.Elini tuttum. Onu tenini hissediyor olmak yaşayabileceğim en büyük mutluluklardan birini tattırıyordu bana.
Ricardinho Volturi
Vampir Kralı
 Vampir Kralı
Ricardinho Volturi

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Özel Güç:

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 12:36 am

Ricardinho sevgilisi yanına varınca gülümsedi.Tenleribirbirine deyince mükemel bir ortam oluşmuştu.Sevgiliine doğru döndü.Bir anda her şeyi unumuştu.Öldürdüğü kişi,duello her şey silinmişti.İkiside kalkıp oturdular.Bu mükemel ortamda Ricardinho gülmseyerek yavaşça sevgilisine sokulmaya başladı ağır ağır sokulurkn ona olan hayranlığı kat kat artıyordu.Daha sonra dudakları buluştu.Uzun bir süre sevglisinin dudaklarında kaldı daha sonra dudaklarını çekip ona hayran bir şekilde bakıyordu.Daha sonra duakları nazikçe kıvrıdı ve mükemmel ses tonuyala konuşmaya başladı:

"Hayatım seni gördüğüm her an sevgim dahada artıyor" dedikte sonra kafaları birbirine yapışık yıldızları seyrediyorlardı.

En son Ricardinho Volturi tarafından Perş. Ocak 21, 2010 11:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aurelia
Yönetim Üyesi
 Yönetim Üyesi
Aurelia

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 12:56 am

Ricardinho ile dudaklarımızın birleştiği an anlatılmazdı. Değişik bir duyguydu. O anda başka bir dünyada olduğumuzu düşündüm. Bu garip duyguyu defalarca yaşayabilirdim. Sonsuza kadar bu şekilde kalabilir miydik acaba ? Ben bunları düşünürken o çoktan geri çekilmişti. Bu mutlu anımı bozulmuştu. Ama onun yanında olmak bile yetiyordu. "Hayatım seni gördüğüm her an sevgim dahada artıyor" demişti Ricardinho. Bende aynı şeyi hissediyordum. Aklımdan geçenleri okuyor muydu? Ah .. Saçmalamıştım. Zaten onun yeteneği bu ! "Bende sevgilim ..." demekle yetindim. Aklımdan geçirdiğim herşeyi okuyabiliyordu zaten. Konuşmamıza gerek yoktu. Onunla birlikte yıldızları izlemeye başladık. Biran da içime kötü bir his doğdu. Sanki birisi kötü birşeyler yapmış gibi . "Hayatım ... Bugün ne yaptın ? Buraya gelmeden önce mesela ." dedim.
Ricardinho Volturi
Vampir Kralı
 Vampir Kralı
Ricardinho Volturi

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Özel Güç:

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 1:04 am

Ricardinho bu soru karşısında duraksamıştı.Vücudu taş kesilmişti.Ne diyecekti zaten böle bir sorunu geleceğini biliyordu ama şimdi değil.Cevabını düşünmeye başladı.O sevgilisiydi ona yalan söyleyemezdi.Yavaşça kafasını sevgilisinden ayırdı ve:

"Eee şey tatlım.Ben bu gün birini öldürdüm.İnsan Kralı Edward Greyback.Geçen sefer geldiğide bana hiç beklemediğim bir anda pusu kurmuşlardı ondan öcümü aldım.Yani insan toprakları bizim olacak çok yakında onun kardeşi var o pisliğide hallettikten sonra insan krallığı bizimdir ve Paris'i yada Transilvanya'yı sana vermeyi düşünüyorum hayatım." dedi.Gerçeği hemen anlatmıştı.Crystal'ındabunu vampirsel bir şekilde karşılayacağını biliyordu.

En son Ricardinho Volturi tarafından Perş. Ocak 21, 2010 11:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Aurelia
Yönetim Üyesi
 Yönetim Üyesi
Aurelia

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 1:12 am

Birisini öldürmüş olması iyi değildi ama öldürdüğü kişi bir insandı. Ve geçen sefer sevgilime pusu kurmuştu. Haketmişti. Keşke o sırada bende orada olabilseydim. "Doğru olanı yapmışsın sevgilim. Keşke o sırada bende yanında olabilseydim. Haketmiş pislik. Bir daha ki sefere yanında olucam. Bu işi tek başına başarabilirsin biliyorum ama eğlenceye katılmak istiyorum. Transilvanya veya Paris ... Kulağa hoş geliyor. Bir ara gidip baksam iyi olacak." dedim. Onun her zaman yanındaydım. İyi veya kötü birşey yapmış. Benim için sorun değildi. Ben sadece onu istiyordum. Ve Edward pisliğinin kardeşi acı çekerken izlemek çok zevkli olacaktı. "Sevgilim ... Daha sonra bana Edward pisliğinin nasıl öldüğünü anlatır mısın?" dedim. nlatacağını adım gibi biliyordum. Ama emin olmak istemiştim.
Ricardinho Volturi
Vampir Kralı
 Vampir Kralı
Ricardinho Volturi

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Özel Güç:

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 1:25 am

Ricardinho sevgilisinin güzel karşılamasına sevindi ardından ciddileşerek:

"Hayır aşkım seni savaş ortamlarına sokamam seni bana şantaj olarak kullanabilirler." dedikten sonra biraz düşündü ardından:

"Şimdide anlatabilirim.Duello ya başladığımızda ilk olarak bana dalgaları savurdu hortum göndererek ikisinide savuşturdum daha sonra hortumu başka yöne yönlendird.Bilindik savunma taktikleri.Daha sonra jiletten keskin hava akımı gönderdim.Bundan kurtulup yeri yardı.Bende yerden büyük bir toprak çıkardım yarık çıkardğım kayayı ikiye böldü ama çatlama durmuştu kayaları yukarı çıkartıp ezmesi için sıkıştrma hamlesini yaptım.Sadece ışınlanarak kurtuldu.Bende kızgınlıkla her yeri her yeri ateş denizi yaptım.Toprakları kullanarak ateşi söndürdü.Bende en sonunda etraftaki bütün oksijeni yok ettm doğal haliyle bizim nefes almamıza gerek yok ama o bir insan nefes alması gerekiyordu.Alamayıncada öldü." dedi.Bunları büyük bir zevkle anlattı.Ve anlatrken aynı olayı bir daha yaşamıştı.Daha sonra:

"İşte sevgilim bu kadar." dedi.Ondan gelcek cevabı bekliyordu.Bu sefer zihnine girmemişti.Cevabı süpriz olarak bekliyordu.
Aurelia
Yönetim Üyesi
 Yönetim Üyesi
Aurelia

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 1:34 am

Hayretlerle dinlemiştim. Aslında sevgilimin ehr türlü büyüden ustalıkla kurtulacağına emindim. Tek bir sıyrık bile almazdı. Öyle de olmuştu. O ufak beyinli insanların biz vampirleri yenebileceğine dair düşünceleri beni güldürmekten başka bir işe yaramıyor. "Çok akıllıca davranmışsın sevgilim. Zaten seni yeneceğine inanması onun en büyük hatası. Keşke o sırada orada olabilseydim. Küçük beyinli insanın yüzünün aldığı hali görmek isterdim. Kesin nefesini tutmayı denemiştir." dedim gülerek. Bu anılar bizim için fıkra gibi birşeydi. Daha sonra beni savaşa götürmemesi hakkında söylediğine geldim. "Aşkım doğru düşünüyor olabilirsin ama ... " aması neydi ki hiç bir sebebi yoktu gitmesi için. Ona oturup kös kös beklemek kalmıştı. Acaba ne oldu düşüncesiyle korkuyla beklemek. Galip geleceğine emindim ama ya gelemezse ?
Ricardinho Volturi
Vampir Kralı
 Vampir Kralı
Ricardinho Volturi

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Özel Güç:

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 1:42 am

Ricardinh derin bir nefes aldı aklınan geçenleri okumuştu.Sevgilisi Ricardinho'ya güveniyordu.Ama onunda düşündüğü gibi ya galip gelemezse.Bu düüncelrden sıyrıldı sevgilisini buna inandırmalıydı:

"Bak aşkım ben her zaman seninleyim hiç bir şeyde yenilmeyecğim.Ama büyük bir savaşa girmiş bulunmaktayız bu yüzden her gün benimle antreman yapacaksın tatlı büyücüm" dedikten sonra Crystal'ın dudaklarına öpücük kondurdu.Ardından şehirden kutlama sesleri geliyordu.Daha sonra sustu sevgiliine dönüp:

"Galiba öğrendiler." dedi ve gülümsedi.
Aurelia
Yönetim Üyesi
 Yönetim Üyesi
Aurelia

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 11:21 am

Her zaman ki gibi aklımı okumuştu. Bazen bu durum sıkıcı oluyordu. Onun bilmesini istemediğim şeyleri çabucak öğrenebiliyordu. Bir ara bu durum için onu uyarsam iyi olacaktı. Şehirden gelen seslere kulak verdim. Sevinç nidaları geliyordu. Ricardinho "Galiba öğrendiler." dedi gülerek. Evet öğrenmişlerdi. Bu vampir dünyası için büyük birşeydi. Ve bunu başaran benim sevgilimdi. "Bizde bu durumu kutlayabiliriz." dedim sinsi sinsi gülümseyerek.
Ricardinho Volturi
Vampir Kralı
 Vampir Kralı
Ricardinho Volturi

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Özel Güç:

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 11:31 am

Ricardinho sevgilisinin bu durumu sevmediğini anlamıştı.Ama onu krımamak için oonun zihine girmeliydi.Ardından sevgilisnin cazip teklifini düşündü aklından neler geçtğini naladı.Kendiside sinsi bir kahkaha attıktan sonra:

"Hımm teklifi düşünmem lazım.Tamam kutlayalım." dedi ve İkiside birbirinden önce davranmak için atıldı ve dudakları birbirine yapıştı.Şehvetli öpüşme sürüyordu.İkisininde havaya ihitiyacı olmadığı için hiç ayrılmıyorlar.İkiside ağır ağır yere yatıyorlardı.Yavaş yavaş çıkartılan elbiselerortamın kıvılcımlanmasını şehvetli ve arzulu bir şekilde alevlenmesini sağlıyordu.
Aurelia
Yönetim Üyesi
 Yönetim Üyesi
Aurelia

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 12:08 pm

Teklifime hayır dememiştim. Zaten demezdi de ... Onu her öptüğüm anda kendimi başka bir boyutta hissediyordum. İnsanlıktan bize kalan sadece buydu herhalde ... Bunu yapmak için burası belki uygun değildi ama işin içinde Ricardinho olunca onunla herşeyi her yerde yapabilirdim. Yavaş yavaş elleri kıyafetlerimin üzerinde geziyordu ve onları yırtarcasına çıkartmaya başlamıştı. Ellerimle onu durdurdum. "Sevgilim ... Buna evimizde devam etsek daha iyi olur bence. Ormanda ... Pek iç açıcı değil yani ..." dedim iğrenerek. Cevabını bekliyordum.
Ricardinho Volturi
Vampir Kralı
 Vampir Kralı
Ricardinho Volturi

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Özel Güç:

Buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma   Buluşma AakahcPerş. Ocak 21, 2010 12:12 pm

Ricardinho birden durdu.Ardından kahkahalar ormanı delip geçmişti.Ricardinho asasını eline alıp diğer elinde sevgilisinin beli bir kaç şey fısıldayıp yer altına şehrine gidecekti.Asasını havada iki tur döndürüp yere vurdu ve açılan kırmızı geçiş kapısına iki birden atladı.Ve kendilerini Ricardinho'nun odasında buldular.

Buluşma
1 sayfadaki 1 sayfası