Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Banyo.

2 posters
YazarMesaj
Bellatrix Elisa Volturi

Bellatrix Elisa Volturi

Banka Hesabın : 100000000

Banyo. Empty
MesajKonu: Banyo.   Banyo. AakahcPtsi Ağus. 31, 2009 8:39 pm

Turk hamamlarını andıran bu harika banyo yaklaşık 100 yıllıktı.Elisa'nın tüm soyu bu yer altı şatosundaydı.Yavaşça buharlı,sıcak ve sadece mum ışıklaryla aydınlatılan.Banyo ses geçirmezdi.Mistik bir havaya sahip banyoya girdi.BKapıyı kapadı.Üstündeki siyah pelerini narifçe üzerinden attı.Bacakalarından sürtünerek yere,mermer siyah zemine düştü.Bacaığını hafifçe kaldırıp küvete daldırdı.Altın varaklı musluğu kapadı.Ve içi su dolu küvete tamemn tüm vücudunu soktu.Hafifçe oturdu.Göğülerinin üst tarafına kadar vücudu köpükle kaplanmıştı.Bacağını küvetin kenarına uzattı.Küvetten buharlar çıkıyordu.Kendini suya bıraktı.Soğuk ifadesiz yüz hatları huzur bulmuş gibi duruyordu.
Raise
Site Kurucusu
 Site Kurucusu
Raise

YS, My Love!
Banka Hesabın : 1000000045

Banyo. Empty
MesajKonu: Geri: Banyo.   Banyo. AakahcPtsi Ağus. 31, 2009 10:26 pm

Edward ışınlanırken üst katlarda bir ışık farketti. Uçma gücünü kullanarak ışık karışıklığının ortasında kata girdi. İçeride kimse yoktu. Sadece bir kapı vardı. İçeriden su sesleri geliyordu. Edward oranın banyo olabileceğini düşündü. Asasını doğrultarak kapıyı açtı. Karşısında beyaz ve solgun teniyle ve uzun saçlarıyla harika bir vampir duruyordu. Edward bu vampirden ilk görüşte etkilenmişti. Vücut hatları harika görünen ve küvetin içinde solgun teniyle küvetle bir bütün oluşturan kıza doğru yaklaşarak "Merhaba. Ben Edward." dedikten sonra kızın harika vücudunu izlemeye başladı.Ona dokunmak istiyordu.Hem de durdurulamıyacak bir istekle.
http://kayipgelecek.roleplaylife.net
Bellatrix Elisa Volturi

Bellatrix Elisa Volturi

Banyo. Empty
MesajKonu: Geri: Banyo.   Banyo. AakahcPtsi Ağus. 31, 2009 10:50 pm

Elisa içeri birden giren adamı görünce hafifçe suyun dışına çıktı.Refleks olarak tıslamıştı.Adam ciddi derece yakışıklıydı.Ve o mükemmel kan kokusu.Kanı inanılmaz güzel kokuyordu.Elisa'nın boğazında bir yanma oluşmaya başlamıştı.Yutkundu.Bu kadar güzel kokan ve yakışıklı bşr adama bir kadın nasıl kızabilirdi?Fakat herşeye rağmen banyoya birden dalıp kendini tanıtması garip bir hareketti.Ona garip bir ifadeyle baktı ve
"Meraba mı ? Sanırım pardon demek istediniz banyoma,benim banyoma ben küvetteyken girip kendinizi tanıtmak insanlar böyle midir?"dedi.Ama adamla gözgöze gelince tüm kızkızlığı geçmişti sanki.Dükleştiği için göğüslerinin üst kısmının göründüğünü fark etti.Kendini hafifçe suyun içine batırdı.Kan kokusu boğazını yakmaya devam ediyordu.Çikolata gibi kokuyordu.Ama içinde birazda meyve özleri vardı.Ve ımm birazda vanilya.Bir kere daha yutkundu.
"Ben Bellatrix Elisa Volturi."dedi.Adamın kravatını tuttu ve kendine çekti.Bu hareketi çok hızlı yapmıştı.Kan kokusu biraz daha derinleşti.Elisa kendini tuttu.Adamın yeşil gözlerine baktı ve "Buraya nasıl girdin?" dedi.Dudakları arasında çok az bir mesafe vardı.Elisa neyseki daha bu sabah avlanmıştı yoksa bu harika kokuya dayanması imkansız birşeydi.Bir an içinden onu ısırmak istedi.Hem de boynundan değil dudaklarından başlıyıp yavaşça boynuna inicekti.Kanı dudaklarında hissetmeliydi.Ama, ama bu adama kıyamazdı.
Raise
Site Kurucusu
 Site Kurucusu
Raise

YS, My Love!

Banyo. Empty
MesajKonu: Geri: Banyo.   Banyo. AakahcPtsi Ağus. 31, 2009 10:59 pm

Edward kadının söylediklerinden etkilenmişti. Sesi ona gerçekten muhteşem geliyordu. Göğüsleri harikaydı. Dikleşmiş göğüslerine dikkatini verdiğinde kadın konuşmaya başlayınca doğruldu. Kadın kendini tanıttı. Ve bir anda Edward kendini aşağıda buldu. Kadın Edward'ı kendine çekmişti. Ve nasıl geldiğini soruyordu. " Aslında zor olmadı. Aşağıdaki korumalarınız yetersiz. Ve benim gibi güçleri olan birine karşı hiçbir elektronik alet karşı koyamaz. Siteminizi değiştirmenizi öneririm. Tabi ki gelmemi istemiyorsanız. Ama ben buraya gelip sizi tanıdığım için mutluyum." dedikten sonra biraz daha yaklaştı. Nefesleri birbirine değiyordu. Biraz daha yaklaşsalar dudakları birleşecekti.
Bellatrix Elisa Volturi

Bellatrix Elisa Volturi

Banyo. Empty
MesajKonu: Geri: Banyo.   Banyo. AakahcPtsi Ağus. 31, 2009 11:15 pm

Edward'ın ona daha da yaklaşmasıyla kan kokusu tüm bedenini kaplamıştı.Bir ara dişlerini gösterdi fakat kendini tutuyordu.Söylediklerini yarım yamalık dinlemişti.Kendini biraz geri çekti.Bu Edward'ın iyiliği içindi.
"Güvenliğim iyi değilse değiştiririm fakat bu senin gelmeni istemediğimden değil aileme ve bana zarar gelmemesindendir.Richardo, ona birşey yaptınız mı?Ayrıca gelmen cok hos fakat burda sana ya da bizden birilerine zarar gelebilir.Daha mantıklı bir çözüm bulsak iyi olur"dedi.Kendini geriye çekti.Artık küvetten çıkmalıydı. "Kapa gözünü !"dedi.
Raise
Site Kurucusu
 Site Kurucusu
Raise

YS, My Love!

Banyo. Empty
MesajKonu: Geri: Banyo.   Banyo. AakahcPtsi Ağus. 31, 2009 11:24 pm

"Ricardinho iyi merak etme. Beni düşündüğün için teşekürler fakat bana birşey olmaz. Her olaydan kurtuluyorum." dedi Edward. Bu arada Bellatrix küvetten çıkıyordu. Gözlerini kapamasını istedi. Edward istenileni yaptı. Fakat arada bir göz ucuyla vücuduna bakıyordu. Gerçekten harikaydı. O vücudun içinde olmak için herşeyini verirdi. Çaktırmadan üzerini değiştirirken Bellatrix'i gözetliyordu. Bu arada asasını önüne çekerek kalkan şeyi gizlemeye çalışıyordu. Bir yandan da kendi kendine gülümsüyordu.
Bellatrix Elisa Volturi

Bellatrix Elisa Volturi

Banyo. Empty
MesajKonu: Geri: Banyo.   Banyo. AakahcPtsi Ağus. 31, 2009 11:43 pm

Elisa hızlıca iç çamaşırını giydi.Üstüne yanda duran yeni yıkanmış siyah önünde derin bir dekolte olan uzun elbisesini giydi.Edward'a geri döndü.Bariz bir şekilde Edward'ın zevk aldığı belliydi.Elisa sinsi sinsi güldü."Sen her olaydan kurtulabilirsin fakat benim himayem altındaki kişilere en azından aileme ve değer verdiğim kişilere zarar gelmemeli.En azından senin ırkından ve senden."dedi bu gayet acık bir tehditti fakat tehdit dısında baska birsey daha vardı burda bi şart vardı.Görüşmelerine karşı bir şart.Elisa kapıya doğru yöneldi.Richardo iyiydi.Ama Elisa onu tanıyordu.Bu adamı yani Edward'ı evde görmekten nefret duyucaktı.Bu arada boğazı iyice kurumuştu.Artık kana ihityacı vardı.Edward'ın kokusu onu delirtiyordu.Sanırım bu çok zor olucaktı.Kapıya yaslandı ve kollarıyla kendini sardı.

Banyo.
1 sayfadaki 1 sayfası