Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ophélie

2 posters
YazarMesaj
Ophélie O'Shéa
İnsan
İnsan
Ophélie O'Shéa

OLaLa ~

Gerçek İsim : Selin.
Banka Hesabın : 35

Karakter Bilgileri
RPG Puanı:
Ophélie Left_bar_bleue81/100Ophélie Empty_bar_bleue  (81/100)
Özel Güç: Elektriği Kontrol Edebilme
Silahı: Başlangıç Kiti

Ophélie Empty
MesajKonu: Ophélie   Ophélie AakahcPaz Haz. 26, 2011 8:54 am

+ Ad \ Soyad : Ophélie O'Shéa

+ Kişilik Özellikleri : Geçmiş ya da gelecekle bir ilgisi olmayan, 'şimdi' yi yaşayan bir karakter. Gözü sürekli eğlencede, erkeklerde. Tam bir sürtük olduğunu söyleyebiliriz. Asi, burnu havada, sürekli birilerini küçümseyen bir yapıya sahip. Çabuk sinirlenen, sinirlendiğinde de öcünü almasını iyi bilen birisi. Onun yanındayken dikkatli davranmanızı öneririz, onu sinirlendirdiğiniz anda tırnaklarıyla mezarınızı kazacağından emin olabilirsiniz.

+ Fiziksel Özellikleri : Kahverengi saçları, koyu renk gözleri ve beyaz teni ile gayet güzel bir kombinasyon oluşturur. Vücut yapısı mankenlere taş çıkartacak cinstendir. Dolgun dudakları o konuşurken söyledikleri sözcüklerle uyumlu olarak şekle girer.

+ Rol Puanı: 81*

+ Aile Geçmişi: Henüz bir kurgu belirlemedim aile hakkında.
http://piskomansalinsan.blogcu.com/
Aurelia
Yönetim Üyesi
 Yönetim Üyesi
Aurelia

Gerçek İsim : Ebru
Banka Hesabın : 42

Ophélie Empty
MesajKonu: Geri: Ophélie   Ophélie AakahcPaz Haz. 26, 2011 9:05 am

Aşırı asabi yapına karşılık bu yeteneği vermek akıllıca olur mu bilemem ama rakiplerinin senden korkması için bir sebep daha olacaktır eminim ki. Elektriği Kontrol Edebilme. İstediğin şekilde hükmedebilirsin ona. Tırnaklarınla kazacağın mezara koyacağın cesetlerin biraz kızarmış olması pekte kötü olmaz herhalde.

Ophélie
1 sayfadaki 1 sayfası