Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kyle Trager

2 posters
YazarMesaj
Kyle Trager

Kyle Trager

Banka Hesabın : 9

Kyle Trager Empty
MesajKonu: Kyle Trager   Kyle Trager AakahcC.tesi Ağus. 29, 2009 10:23 pm

Kyle,savaş alanının ortasında ilerliyordu.Kan yüzünden yerin rengi belli olmuyordu.Kan kokusunu içine çekti.Biraz daha ilerledikten yerde birinin kımıldadığını gördü.Hemen yanına gitti.Bu onun çok yakın arkadaşı Yz.Başı Josh Taylor'dı.Hemen yanına yaklaştı yüzüne bakarak "Dostum iyimisin ?" dedi.Josh'ın yüzü bir kaç saniyeliğine gülümsemeyle doldu sonra hafif iç çektikten sonra "Oradan bakınca iyi gibi mi görünüyorum ? " dedi ve güldü.Kyle'da gülmeye başlamıştı.Hemen elini Josh'ın kalbine koydu ve odaklandı.Tüm dikkatini verdikten sonra yaraların yavaş yavaş kapandığını ve kanın normal akışına döndüğünü imaje etti.Oluyordu.Kyle onun yüzüne bakarak "Dostum sakın hareket etme yardım getirteceğim." dedi.Demesiyle birlikte arkasından bir ayak sesi onlara doğru yaklaşıyordu.Hiç acele etmeden bekledi.İyice yaklaştığında hemen gelen kişinin arkasına ışınlandı.Arkasında bir "tok" sesi ve birkaç parıltıyla.Gelen kişinin arkasında belirip hemen boğazını sıkarak "Kimsin ve ne istiyorsun ?" dedi ve dişlerini gösterdi."Kyle,benim dostum Declan,Declan Mcdonough" dedi.Kyle'ın elleri gevşedi ve bıraktı.Declan onun yarı-elf arkadaşı Declan'dı."Sen buraya nasıl geldin ?" diye sordu Kyle yarı merak yarı kızgın şekilde.Kyle,Declan'ı pek sevmezdi.Çoğu zaman sıkıcı ve asabi olabiliyordu.Her konuya dalabilen bir kişilikti.Meraklı ve boş konuşup gereksiz sohbet eden biriydi."Seni gördüm geldim.Daha demin o adama ne yaptın." dedi.Gene yapmıştı.Kyle sakin bir şekilde Declan'ın yüzüne baktı.

Kyle,İç karartıcı bir şekilde olanları anlattı.Declan'ın gözleri gittikçe büyüyor ve parıldıyordu.Declan,hemen Kyle'ın yanına geldi ve elini omuzuna koydu.Kyle,Declan'ın eline baktı ve Declan'ın suratına baktı.Hemen elini çekti.Çok korkak ve iki yüzlü bir pislik olduğunu düşündü onun.Haksızda sayılmazdı.Çoğu olayda Kyle'ı yüz üstü bırakmıştı."Dostum senin bu özelliğinle milyarlar kazanabiliriz.Herkese bundan bahsetmeliyim." dedi sevinçli ve yüzü gülücüklü bir şekilde.Kyle sinirli bir şekilde dişlerini gösterdi ve "Böyle birşeyi yaparsan seni doğduğuna pişman ederim Mcdonough." dedi ve yüzüne nefret ile baktı.Declan korkmuş bir şekilde hafif geri çekildi.Kısık bir sesle "Sen nasıl istersen,Kyle" dedi.Yalan söylüyordu.Her halinden belliydi.Kyle,Declan'ın üstüne yürüdü ve "Sana güvenmiyorum Mcdonough.Bü yüzden seni öldürmek zorundayım." dedi gülerek üstüne atladı.Boynuna kocaman bir ısırık dayadı ve ısırdı.Kanlar hafif hafif kenardan akıyordu.Declan çırpınıyor çırpınıyor çırpınıyordu.Ama boşunaydı artık dönüş yoktu.Eli yavaşça aşşağıya düştü.Ölmüştü sonunda .Kyle,hemen ayağa kalktı.Ağızının kenarındaki kanı eliyle sildikten sonra "Josh bekle hemen geliyorum." dedi ve karargaha odaklanarak ardında bir"tok " sesi ve birkaç parıltıyla oradan ayrıldı.
Bellatrix Elisa Volturi

Bellatrix Elisa Volturi

Banka Hesabın : 100000000

Kyle Trager Empty
MesajKonu: Geri: Kyle Trager   Kyle Trager AakahcC.tesi Ağus. 29, 2009 10:30 pm

***78+2 kendini geliştirebiliceğine inanıyorum.

Kyle Trager
1 sayfadaki 1 sayfası